Бентоніт для металургії

Бентоніт для металургії
Замовлення і доставка: Пн-Пт 09:00-18:00 info@bsv.kiev.ua
0 грн за 1 мішок 25 кг
за 1 тонну
Замовити

Бентоніт в металургійній промисловості

Основними компонентами, з яких складається бентонітова глина, є бейделліт і монтморилоніт. Мінерали групи монтморилинітів  (смоктати) мають властивості природних нанорозмірних частинок, тобто здатністю при певних технологічних впливах перетворюватися в принципово нові якісні конструкції.
 
Бентонітова глина марки М3Т3КА застосовується для гірничо-збагачувальних підприємств, як сировину для виробництва залізорудних окатишів.
 
Має сіро-жовтий колір. Зміст монтмориллонита 60-67%.
 
Колоїдно-хімічні властивості обмінних катіонів бентоніту визначаються лужним або лужноземельних складом. Лужні бентоніти характеризуються:
  • высокой колоїдністю;
  • здібністю набухати (до 15 раз);
  • дизперсністю, що дозволяє максимально вбирати навколишню надлишкову вологу
Бентоніти містять до 70% монтморіллонітових мінералів, решта вмісту - домішки: змішаношарові утворення, гідрослюда, палигорськіт, каолініт, та інші.
 
Купити модифіковану глину бентонітову (ТУ У 14.2.-00223941-005: 2006) в Україні зручно через інтернет-сайт «BSV-BENT». Бентоніт для металургійної промисловості від нашої компанії оптом і в роздріб за недорогою ціною не підведе вашу металургійну виробничу технологію з випуску високоякісної продукції.
 

Затребуваність бентоніту в металургії

  • У металургії бентоніт застосовується як компонент для виготовлення залізорудних окатишів. Він бере участь в підготовці сировини до майбутнього металургійного переробленню: шматуванню руди (концентратів).
  • Бентонітова глина відмінно вбирає надлишкову вологу і при цьому успішно пластифікує грудковану шихту. Огрудкування залізорудних концентратів при виготовленні окатишів необхідно для супроводу доменного процесу і металізації.
  • Бентоніт - це і сполучний елемент для брикетування відходів в гірничо-металургійному виробництві та при брикетуванні руди поліметалічної.
У чорній металургії глина бентонітова затребувана на проміжній обробці сировини. Бентоніт при зволоженні збільшується в об'ємі в 15-20 разів. Його вибір обумовлений гелеутворюючою здатністю з великою питомою поверхнею (до 900 м2 / г). Виробництво чавуну з бентонітом в сирих окатишів значно посилює їх пористість. Це прискорює видалення вологи під час сушіння окатишів, не знижуючи при цьому їх міцності. Залізнорудні окатиші, які виходять після очищення, є при виробництві чавуну сировинним матеріалом для роботи доменних печей.
 

 

Компанія BSV-BENT (Київ) пропонує бентоніт для металургії, за якістю характеристик можна порівняти з європейськими аналогами, але з більш доступною вартістю.

Глина бентонітова грудкове модифікування. ТУ У 14.2.-00223942-005: 2006. Відповідає ГОСТу 3-028-2002 за технічними характеристиками. Розмір гранул 5-50мм.

 

 

Технічні характеристики

Масова частка монтморилоніту,% 60-67
Вихід глинистого розчину з ефективною в'язкістю 20 мПа с, не менше, м3 / т 16-18
Масова частка вологи в глинопорошків,%, не більше 16-18

Повернутися до списку
© 2017 - 2022 bsv-bent. Всі права захищені.