Бентоніт для буріння свердловин

Ціна: мала вага велика вага
Бентоніт для буріння активований - ПБМБ
0 грнза 1 мішок 25 кг
Бентоніт для свердловин, стіна в ґрунті і т.д. Сертифікований. Фасовка тільки Біг-Бег. 
 
ТУ У 14.2-00223941-007-2010
Бентоніт для буріння - D 18
480 грнза 1 мішок 20 кг

Бентоніт для буріння свердловин, стіна в ґрунті і т.д. Сертифікований. Фасовка в Біг-Беги по 1 тонні і в мішках по 20 кг.

Бентоніт для буріння - D 20
520 грнза 1 мішок 20 кг

Застосовується для буріння свердловин, стіна в ґрунті і т.д. Сертифікований. Фасовка в Біг-Беги по тонні і в мішках 20 кг

Бентоніт для буріння - D 22
480 грнза 1 мішок 20 кг

Застосовується для буріння свердловин, стіна в ґрунті і т.д. Сертифікований.

ТУ У 08.2 – 38274769 – 001:2018

Порошок бентонітовий - D 26
600 грнза 1 мішок 20 кг

Бентоніт для буріння свердловин, стіна в ґрунті і т.д. Фасовка в мішках по 20 кг

Бентоніт для буріння
875 грнза 1 мішок 25 кг

Бентоніт для вертикального буріння фірми "Baro-gel" . В мішках по 25 кг

Бентоніт для ГНБ
978 грнза 1 мішок 25 кг

Бентоніт  для горизонтального буріння (ГНБ) ТМ "Baroid" Тунель Гель Плюс.  В мішках 25 кг.

Принцип роботи «бентонітової» технології (відео)

У відео представлена ​​інформація про використання бентоніту в процесі буріння свердловин.

Набряклий гелеподібний склад вводять в стовбур свердловини певним чином для зміцнення її стінок, що також виключає осипання грунту всередину колони і приливання інструменту. Особливо бентонітова потреба виникає при бурінні в пливких і сипучих породах. А видалення шламу значно спрощується через обволочення його в'язкою масою.

Склад і властивості бентоніту для буріння

Багатокомпонентний мінеральний склад глини характеризується 70% наповненням монтморилонітом. Дані алюмосилікати забезпечують глиносуміші високими гідрофільними і дисперсійними якостями. При взаємодії з водою в складі розчинів бентоніт для ГНБ і вертикального буріння значно збільшується в об'ємі і перетворюється в гелеподібну в'язку масу.

Бентонітова глина різниться складом мінерального наповнення. Після визначення складу грунту слід купити бентоніт для буріння з оптимальним якісним складом для конкретних умов і збагачений компонентами, які максимально поліпшать властивості матеріалу. Це відіб'ється на вартості складу, але забезпечить якісний результат подальшої роботи.

Ретельний підхід до вибору глини обумовлює гармонійна взаємодія розчину з грунтом для формування без осипання стінок стовбура свердловини. Особливо це значимо для робіт на великих глибинах.
 
Ціна продукції в компанії «BSV-BENT» (Київ) має різний діапазон для замовлень в роздріб і оптом.

Ізоляційні властивості бурового бентоніту

Бентоніт для буріння свердловин володіє важливою якістю природної ізоляції. При бурінні свердловин на воду екологічність глини є важливим показником при організації джерел для питного призначення.
 
За допомогою бентонітового розчину можна досягти ізоляції верхніх вод, що містять в собі шкідливі речовини і хвороботворні бактерії, від нижче залягаючих водоносних горизонтів, з яких відбуватиметься забір води.

Бентоніт для горизонтально-направленого буріння

Одним з напрямків бурових робіт є безтраншейне підземне горизонтально-направлене буріння для прокладки інженерних комунікацій. У розчини при ГНБ в будівництві підземних переходів, тунелів і інженерних комунікацій успішно додають бентоніт для ГНБ.

Порошкова фракція глинистої речовини при набуханні перетворюється в водонепроникну міцну «облицювання» підземних будівельних конструкцій. Бентоніт для бурових розчинів своїм складом обумовлює його техніко-експлуатаційні властивості. Різні грунти вимагають різні бентонітові суміші. Для горизонтальних технологій буріння застосовуються натрієві склади глини.

Для горизонтально направленого буріння вам може підійти марка бентонітової глини ПБА-22 "Extra". Вона може використовуватися при довжині отвору не більше 100м і діаметром не більше 100 мм. Для великих діаметрів рекомендуємо "Тунель Гель Плюс" ТМ "Бароід".

© 2017 - 2023 bsv-bent. Всі права захищені.