Бентоніт для лиття

Ціна: мала вага велика вага
Бентонітова глина формувальна для лиття П1Т1К
260 грнза 1 мішок 25 кг
Формувальні бентонітові порошкоподібні глини для ливарного виробництва.
 
ТУ У 08.2 - 38274769 - 001: 2018

Бентоніт в формувальних сумішах

Глина - найпоширеніший компонент, в формувальних сумішах. Формувальна глина є гірською осадової породою. Її склад - це найдрібніші частинки водних алюмосилікатів (діаметром менше 0,022 мм). Глини по мінералогічному складу бувають трьох видів: полімінеральні, каолінові, бентонітові.
 
Характерні особливості бентонітової глини

Властивість деяких видів глини - абсорбувати дисперсні неоднакові частки - спочатку застосовували для очищення жиру з вовни. Згодом виявили, що хімічний склад бентонітової глини, після деяких хімічних маніпуляцій з нею, набував високу гідрофільність і здатність до активної смачиваемости поверхні водою.

Мінеральний бентоніт має дуже високу дисперсність. Кристалічна будова матеріалу обумовлює наявність іонообмінних катіонів, які, в свою чергу, забезпечують високу питому поверхню глини.

Нюанси бентонітових формувальних сумішей

  • Технологічні операції з бентонітової глиною в складі сумішей для формування
  • Використовують бентонітові глини для формування тільки «по-сирому». Причиною такого використання є необоротна втрата сполучних якостей при втраті кристалізаційної вологи після висушування у високому температурному режимі (до 200 ° С).

Професійну консультацію щодо застосування бентоніту можна отримати на інтернет-сайті BSV-BENT. Якщо формувальна суміш для вашого виробництва компонується бентонітової глиною, компанія вирішує питання роздрібного і оптового варіанти замовлень і доставки продукції в Україні за недорогою ціною.

Галузі затребуваності формувальних сумішей з бентонітовою глиною

  • Формувальна бентонітова глина отримала широку популярність в ливарному виробництві. Вона має в своєму розпорядженні дуже високі сполучні параметри і вбирає води більше ніж всі інші різновиди глин. В результаті великого розбухання бентоніту в формувальних сумішах зміст глини в три рази менше, ніж з іншими наповнювачами.
  • Глина для лиття з такою унікальною здатністю дозволяє значно поліпшити показники газонепроникності і вогнестійкості ливарних форм. Термостійкість, міцність бентонітової суміші при стисненні, при розриві, швидкість поглинання води, міцність після висушування визначають вибиття з якої сплав відділяється від форм.
  • Для автоматичних ліній, де використовують високоякісні суміші з значними і стабільними якісними показниками, формувальні матеріали на основі бентоніту є варіантом номер один.
  • В якості мінерального сполучного для виготовлення протипригарних покриттів також дуже успішно використовуються бентонітові формувальні суміші.

Ви хочете купити бентоніт? Сертифікований, європейської якості, невисокої вартості - в «BSV-BENT» (Київ).

Позначення марок:

М-міцна; С-середньоміцна; 1-високопов'язуюча; 2-єднальна; 3-средньопов'язуюча; Т1-високостійка; Т2-середньостійка; Т3-низьковитривала.
 
Приклад позначення марки: П2Т3 - глина формувальна бентонітова міцна по межі міцності при стисненні, єднальна по межі міцності при розриві та низьковитривала по термічній стійкості.
© 2017 - 2022 bsv-bent. Всі права захищені.