Політика конфіденційності БСВ

Яку інформацію ми збираємо

Ми збираємо інформацію, яка допомагає сформувати і обробити замовлення Користувача по продукції з нашого сайту.
 
Інформацію ми беремо з джерела:

Інформація від користувачів.

Щоб використовувати можливість зробити Користувачем замовлення, ми запитуємо у вас персональні дані, такі як ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону або реквізити кредитної карти.

Як ми використовуємо зібрані дані

Завдяки отриманим даним ми можемо сформувати замовлення і підготувати його до відправки службою доставки, або Користувач може забрати товар на нашому складі.
 
Ім'я, яке вкаже користувач в своїй заявці, e-mail, телефон, служить для формування замовлення.
 
По телефону або e-mail ми будемо уточнювати отримані дані, якщо ми бачимо в цьому необхідність і отримувати нові дані від Користувача про адресу доставки товару, зазначеному в заявці.
 
Ми можемо надсилати на електронну пошту користувачів повідомлення про формування замовлення, дату відправлення. Також всі моменти по відвантаженню і оплаті (передоплаті, накладеному платежі) можуть бути вирішені по телефону.
 
Номер декларації відправки вантажу ми відправляємо смс-повідомленням на вказаний номер телефону.
 
Ми можемо на електронну пошту або номер телефону, надсилати повідомлення, пов'язані з замовленим продуктом / новим продуктом, який аналогічний придбаному (новий виробник аналогічного товару, нова ціна і т.д.)
 
При необхідності використовувати ваші дані для цілей, не зазначених у цій політиці конфіденційності, ми завжди запитуємо попередню згоду на це.
 
Ми можемо відхиляти багаторазово повторювані заявки, якщо є ймовірність, що вони надсилаються з шкідливою метою.
 
Усі прохання отримати і виправити інформацію ми виконуємо безкоштовно за умови, що вони не пов'язані з надмірними технічними складнощами.
 

Інформація, яку БСВ надає третім особам

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов'язаним з БСВ, крім наступних випадків:

На вимогу законодавства.

Ми надаємо ваші дані компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з БСВ, в тому випадку, якщо ми сумлінно вважаємо, що отримати, використовувати, зберегти або розкрити таку інформацію розумним чином необхідно з метою:

·                  виконати або дотримати діючий закон, підзаконний нормативно-правовий акт, судове рішення або примусово здійсненний запит державної установи;

·                  примусово виконати Умови використання або розслідувати їх можливі порушення;

·                  виявити, припинити або іншим чином перешкодити шахрайству, а також усунути технічні негаразди або проблеми з безпекою;

·                  захистити права, власність або безпеку компанії БСВ, наших користувачів або суспільства в цілому, як це потрібно і допускається законодавством.

Захист інформації

·                  Обмежуємо нашим співробітникам, підрядникам та агентам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них суворі договірні зобов'язання, за порушення яких передбачено серйозна відповідальність і штрафні санкції.

© 2017 - 2024 bsv-bent. Всі права захищені.